جهت مشاوره رایگان با شماره ٤٤٩٠٩٠١٨ و ٠٢١ ٤٤٩٠٩٠١٧ تماس بگیرید
Skip Navigation Linksصفحه اول > محصولات > پارتیشن بالکن شیشه ای سکوریت ریلی متحرک جمعشو تاشو نده

پارتیشن بالکن شیشه ای سکوریت ریلی متحرک جمعشو تاشو نده

سیستم پارتیشن شیشه ای متحرک MovieGlass (یا بالکن شیشه ای، شیشه بالکنی، شیشه سکوریت بالکن، تراس شیشه ای، ایوان شیشه ای، درب بالکنی، درب تراس، درب ایوان، درب تاشو و جمع شونده شیشه ای، شیشه متحرک، سکوریت متحرک، شیشه کشویی، شیشه ریلی، شیشه تاشو جمعشو و...) بیشتر به عنوان پوشش و محافظ بالکن و تراس بوده و از پرمصرفترین محصولات شرکت می باشد. در این سیستم یک ریل آلومینیومی در سقف و یک ریل در کف اجرا شده و فضای بازشو تراس به تعدادی پانل شیشه ای متحرک تقسیم می شود. پروفیل ها و یراق آلات مصرفی در این سیستم همگی اروپایی و محصول کشور اسپانیا میباشد. همچنین کلیه شیشه ها با ضخامت ۸ میلی متر از نوع سکوریت (نشکن) میباشند. در این سیستم پانلها به ترتیب و تک تک در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب قرار می گیرند.

مزایای بالکن شیشه ای تاشو جمعشو (پارتیشن شیشه ای متحرک)

نمای یکدست شیشه ای جهت فضای پروژه به هر طولی که باشد بدون هیچ ستون یا مانع دید. تراس بالکنی این امکان را برای بهره بردار مهیا می کند که در فصول مناسب سال سیستم را به راحتی باز کرده و از هوای آزاد بهره مند گردد. به واسطه بسته شدن فضا با شیشه های متحرک جام تراس، مسیر ورود پرندگان، گرد و غبار، حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی مسدود می شود. شیشه های جام تراس بالکنی به دلیل متحرک بودن و جمع شدن در یک سمت به راحتی قابل شستشو می باشند.

خصوصیات تراس یا بالکن شیشه ای تاشو جمعشوپ

پارتیشن شیشه ای متحرک یا تراس بالکنی برای هر پانل قابل اجرا است. این سیستم در هر شکل هندسی اعم از گرد، سهمی، زاویه دار و یا هر شکل دیگر قابل اجرا می باشد. جام تراس بالکنی ۷۰% عایق صوت و ۶۵% عایق حرارت است. شیشه ها توسط نوارH شکل یا جوینت پلاستیکی که از بهترین مواد مدیکال ساخته می شود در همدیگر قفل می شوند و هیچ درزی بین آنها باقی نمی ماند.

موارد کاربرد

پنت هاوس، بالکن، گلخانه، پارتیشن بندی دفاتر و منازل، سالن کنفرانس، استخر، ویترین فروشگاه، مراکز خرید، سالن ورزشی و... از این نوع پنجرها جهت جلوگيري از ورود گرد و غبار و همچنین به عنوان عایق صوتي و حرارتي استفاده مي کنند.

مدرن ترین گزینه برای استفاده بهینه و زیبایی بالکن خانه تان می باشد. این بالکن ها قابلیت حرکت به صورت ریلی را دارند و با توجه به جمع شدن شیشه ها در یک سمت می توانید در چهار فصل سال از بالکن خانه تان لذت ببرید.

انواع مختلف بالکن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای متحرک یا تراس بالکنی شیشه ای شرکت در دو دسته کلی با قاب آلومینیومی و بدون قاب (فریم لس) ارایه میشود. در زیر میتوانید انیمیشن انواع و نحوه عملکرد آن را مشاهده نمایید (جهت مشاهده دستگاه شما باید فلش پلیر داشته باشد). محصولات پارتیشن های متحرک بالکنی MovieGlass اسپانیا در زیر فهرست شده اند:

جهت مشاهده گالری تصاویر محصولات بالکن شیشه ای (پارتیشن شیشه ای متحرک) به گالری تصاویر مراجعه نمایید.

نحوه کار و عملکرد جمع و باز شدن شیشه سکوریت بالکنی را در فیلم انیمیشنی زیر میتوانید ببنید. نکته قابل توجه که به خوبی نشان داده میشود، علی رغم تعداد زیاد سگمنت های متحرک حجم بسیار کمی در یک گوشه جمع میشود. جهت مشاهده باید نرم افزار فلش پلیر روی سیستم شما موجود باشد.

بالکن شیشه ای سکوریت ریلی جمعشو تاشو نده بالکن شیشه ای بالکن شیشه ای سکوریت ریلی جمعشو تاشو نده بالکن شیشه ای سکوریت ریلی جمعشو تاشو نده بالکن شیشه ای سکوریت ریلی جمعشو تاشو نده بالکن شیشه ای سکوریت ریلی جمعشو تاشو نده
گروه آرد ماشین  فرآیند بهبود پارسیان  پارس بلور  اسبدوانی ایران  فام گستر آرین  جامپیران  باطری 222  ارژن شیمی  شکرانه سلامت بین الملل  iranian dates  گروه آلومینوم صیادی زاده  لوبکات  تالار ماهان  تالار پارسین  پادیسان  سوارکاری تهران