جهت مشاوره رایگان با شماره ٤٤٩٠٩٠١٨ و ٠٢١ ٤٤٩٠٩٠١٧ تماس بگیرید
Skip Navigation Linksصفحه اول > تامین کنندگان

تامین کنندگان

آلومینیوم صیادی زاده با همکاری شرکای تجاری و تامین کنندگان بین المللی محصولات آلومینیومی مرتبط با درب و پنجره و صنعت ساختمان را ارایه مینماید. تمامی شرکا و تامین کنندگان از بین سرشناسترین و معتبرترین برندهای اروپاری غربی انتخاب شده اند.  در زیر برخی از عمده تامین کنندگان و ویژگی محصولات آنها معرفی شده است.

aluwind آلوویند Aluwind :

نام تجاری برای محصولات در و پنجره آلومینیومی اختصاصی و ترمال بریک می باشد که در سطح مقطع های مختلف و ضخامت های مختلف با زیباترین طراحی های مهندسین اسپانیایی و استفاده از بهترین نوع بیلت آلومینیوم می باشد. ویژگیهای بارز این محصول عبارتند از:
1- دارا بودن تنوع رنگ ، در روشهای رنگ آمیزی آنادایزینگ، پودری و دکورال
2- عایق بودن این محصولات در قبال حرارت تا 9/99% و صوت تا db50
3- نفوذ نا پذیری در مقابل گرد و غبار و آب
4- امکان استفاده از ترکیبهای مختلف شیشه دو و سه جداره
معرفی محصولات...
   

triflexتریفلکس Triflex:

نام تجاری برای محصولات پرده کرکره ایزوله بین شیشه ای دو جداره IGBU از کشور اسپانیا که کم عرض ترین نوع محصول در دنیا بوده و در 4مدل مختلف آهن ربایی ، دایال(ولومی) برقی با ریموت کنترل (2 مدل) قابل عرضه می باشد. ویژگیهای بارز این محصول عبارتند از:
1- تنوع رنگ بندی زیاد
2- ضمانت 2 سال عملکرد
3- عدم نیاز به تعمیر و نگهداری و نظافت
4- کاهش درصد اتلاف حرارت در ساختمان به میزان بیش از شیشه های دو جداره به واسطه اضافه شدن لایه سوم بین آنها و بازتاب نور و حرارت از بین دو شیشه به خارج ساختمان
5- ایجاد تاریکی مطلق و کنترل نور
معرفی محصولات...
  

eMoviGlassای موی گلاس emovigalss:

نام تجاری محصولات سیستم های پارتیشن متحرک شیشه ای آلومینیومی از کشور اسپانیا که در مدلهای بدون قاب آلومینیومی و با قاب آلومینیومی ارائه می گردد. ویژگیهای بارز این محصول عبارتند از:
1-تنوع رنگ بندی زیاد در روشهای رنگ آمیز آنادایزینک، پودری و دکورال (طرح چوب)
2-عایق بودن در قبال حرارت تا 99.9% و صوت تا 40 دسی بل
3-امکان قابل استفاده نمودن تراس، بالکن و هر نوع فضای دیگری که به علت شرایط آب و هوایی و یا محیطی امکان استفاده از آن نیست.
4-امکان تقسیم نمودن فضاهای اداری و مسکونی و همچنین محصور نمودن استخرها و سایر فضاهای خارجی
معرفی محصولات...
   

altrexآلترکس altrex:

نام تجاری برای محصول داربست متحرک آلومینیومی فوق سبک، ایمن و کار (mobile scaffolding) از کشور هلند، که این محصول امکان دسترسی شما به ارتفاعات 1 الی 8 متر را ایجاد می کند و با وزن بسیار سبک و عدم نیاز به برق و یا وسیله حمل و نقل ویژه ، به راحتی در هر محل توسط دو نفر غیر متخصص دسترسی شما را به ارتفاع فراهم می آورد. مزایا این محصول عبارتند از:
1- قابلیت نصب فقط در 15 دقیقه توسط دو نفر
2- ایمن ترین سازه در نوع خود در دنیا
3- تحمل وزن 300 کیلوگرم و تا 4 نفر روی سازه
معرفی محصولات...
 

گروه آرد ماشین  فرآیند بهبود پارسیان  پارس بلور  اسبدوانی ایران  فام گستر آرین  جامپیران  باطری 222  ارژن شیمی  شکرانه سلامت بین الملل  iranian dates  گروه آلومینوم صیادی زاده  لوبکات  تالار ماهان  تالار پارسین  پادیسان  سوارکاری تهران