جهت مشاوره رایگان با شماره ٤٤٩٠٩٠١٨ و ٠٢١ ٤٤٩٠٩٠١٧ تماس بگیرید
Skip Navigation Linksصفحه اول > خدمات > ترمال بریک پروفیل آلومینیوم

ترمال بریک پروفیل آلومینیوم

در و پنجره دو جداره آلومینیومی به دو صورت ساده و ترمال بریک ارایه می شوند.پنجره های ترمال بریک - به انگلیسی Thermal break - (شکست حرارتی) از انواع پنجره های عایق در برابر حرارت می باشند.

پروفیلهای ترمال بریک، جدیدترین تکنولوژی اروپا برای جلوگیری از اتلاف گرما میباشد. در پروفیلهای معمولی مقداری انرژی از طریق بدنه پروفیل آلومینیوم (بعلت هادی بودن آلومینیوم) از طرف داخل ساختمان به خارج هدایت میشود. برای جلوگیری از انتقال انرژی بایستی یک عایق در میان راه قرار گیرد. این عایق یک نوار پلی آمید است که این وظیفه را بر عهده میگیرد. به دلیل ضریب انتقال حرارت بالا در آلومینیوم علاوه بر دو جداره بودن شیشه ها، پروفیل آلومینیومی نیز از طریق تیغه های پلی آمید به هم متصل و دو جداره می شوند.که در نهایت پروفیلهای حاصل ترمال بریک میباشند که از دو مقطع پروفیل آلومینیومی مجزا که به وسیله تیغه های پلی آمید به هم متصل می گردند، تشکیل شده اند. . این روش باعث عدم انتقال حرارت در پروفیل می شود

مراحل ترمال بریک کردن پروفیل آلومینیوم

سيستم ترمال بريك كه در اروپا ابداع شده است به دليل داشتن لاستيك پلي آميد مابين جدار داخلي و خارجي پروفيل كه توسط پيشرفته ترين ماشين الات اروپايي پانچ مي گردد امكان نفوذ گرما، سرما و لرزش را به صفر رسانده و امكان دو رنگ بودن نماي داخلي و خارجي را ميسر مي نمايد.

پلی آمید خواص مکانیکی خود را در حرارتهای بالا و در برابر مواد شیمیایی و آب و اشعه یو وی حفظ می کند. بالا بودن استحکام و طول عمر بالا از دیگر مزایای تیغه های پلی آمید می باشد. تیغه پلی آمید مانع انتقال حرارت از یک سطح به سطح دیگر می شود.در واقع اطلاق عنوان ترمال بریک به این سیستم به دلیل ایجاد شکست حرارتی و ممانعت از انتقال حرارت می باشد. نتیجه استفاده از پروفیل ترمال بریک، جلوگیری از انتقال سرما و گرما از جدار خارجی به جدار داخلی و بالعکس می باشد.

بطور متوسط 30% سطح خارجی ساختمان را پنجره تشکیل میدهد و 70% از سطح هر پنجره را شیشه و مابقی را پروفیل تشکیل می دهد. در صورت استفاده از سیستم ترمال بریک در درب و پنجره ها 38% کاهش اتلاف انرژی حرارتی در فصل سرما و 32% کاهش اتلاف انرژی برودتی در فصل گرما، 28% کاهش مصرف سوخت، 20% کاهش هزینه در سرمایه گذاری اولیه تاسیسات و به میزان قابل توجهی از آلودگی صوتی جلوگیری میشود.

گروه آلومینوم صیادی زاده با در اختیار داشتن بهترین ماشین آلات تولید ترمال بریک پروفیل آلومینیوم گروه OEMME ایتالیا شامل دستگاه پانچ، جایگذاری، نوار پلی آمید، ماشین دوخت و نهایتا دستگاه تست مقاومتی با تکنولوژی مدرن و به روز کشور ایتالیا بهترین وبا کیفیترین نوع پروفیل ترمال بریک (Thermal Break) را تولید می نماید.

جهت راهنمایی و مشاوره و پاسخ به سوالات خود در خصوص خدمات ترمال بریکینگ پروفیل آلومینیوم گروه با کارشناسان تماس بگیرید.

ترمال بریک پروفیل آلومینیوم
طراحی قالب اکستروژن آلومینیومماشین دستگاه اکستروژن اکسترود آلومینیوم
طراحی قالب اکستروژن آلومینیومماشین دستگاه اکستروژن اکسترود آلومینیوم
گروه آرد ماشین  فرآیند بهبود پارسیان  پارس بلور  اسبدوانی ایران  فام گستر آرین  جامپیران  باطری 222  ارژن شیمی  شکرانه سلامت بین الملل  iranian dates  گروه آلومینوم صیادی زاده  لوبکات  تالار ماهان  تالار پارسین  پادیسان  سوارکاری تهران