جهت مشاوره رایگان با شماره ٤٤٩٠٩٠١٨ و ٠٢١ ٤٤٩٠٩٠١٧ تماس بگیرید
Skip Navigation Linksصفحه اول > خدمات > مشاوره، طراحی و اجرای انواع سیستم آلومینیومی ساختمان

مشاوره، طراحی و اجرای انواع سیستم آلومینیومی ساختمان

کلرشناسان و مهندسان گروه آلومینوم صیادی زاده با پشتوانه سالها فعالیت در صنعت ساختمان، روند عملیات پژوهشی و تحقیقاتی خویش را در راستای تولید و نصب در و پنجره آلومینیومی نرمال و و پنجره آلومینیومی ترمال بریک، شیشه های دو جداره و سه جداره، نمای آلومینیومی(فریم لس ،کرتن وال)، لوور های ثابت و متحرک، انواع پارتیشن تاشو و جمعشو، سقف متحرک جمع شو ،پرده کرکره بین شیشه دو جداره ایزوله، کرکره برقی پارکینگ و ورودی ساختمان ،داربست یا .وزود بست آلومینیومی وغیره ... دنبال مینمایند.

پژوهش صورت گرفته بیانگر این حقیقت است که صنعت ساختمان ایران علی رغم پیشرفتهای گوناگون حاصل شده طی سالهای اخیر، در زمینه در و پنجره و نمای ساختمان و موارد مرتبط با کاستی هایی مواجه بوده و قابلیت جلب رضایت کامل کارفرمایان را به دلایل گوناگونی ندارد. از آن جمله می توان به وجود مشکلات در فرآیند تهیه اجناس مناسب، اندازه برداری جهت ساخت و سفارش، محاسبات فنی و مهندسی، ساخت و مونتاژ، نصب و رگلاژ اشاره نمود. همچنین در اغلب موارد روند اجرایی پروژه ها از برنامه های زمان بندی تدوین شده فاصله چشمگیری دارد.

از سوی دیگر همواره با پیشرفت علم و تکنولوژی محصولات جدیدی ابداع، ساخته و ارایه میشود که هرکدام نقش موثری در آسایش، ایمنی، دوام، زیبایی و بهینه سازی مصرف انرژی دارند.

لذا مدیران گروه آلومینوم صیادی زاده بر آن شدند با تکیه بر تجربیات خویش در صنعت ساختمان، نسبت به رفع نقصان های موجود در این زمینه اقدام و نیازهای مخاطبان را پاسخی شایسته دهند. در این راستا گروه در صنعت آلومینیوم مذاکرات و ارتباطات علمی، فنی و تجاری را با بزرگان صنعت آلومینیوم در جهان همواره برقرار و حفظ نموده و موفق به عقد قراراد با گروه های معتبر اروپای گردیده است. این گروهها به عنوان طراح و تولیدکننده سیستم های آلومینیومی و حامی گروه گروه آلومینوم صیادی زاده، مهندسان، مشاوران و طراحان ساختمان را جهت بکارگیری شیوه های گوناگون جهت طراحی مدرن نمای ساختمان ها یاری می رسانند و نیز گام به گام کارشناسان گروه آلومینیوم صیادی زاده در را در روند محاسبات و اجرای پروژه همراهی می کنند.

مهندسان و مشاوران گروه آماده هستند خدمات مختلف و گسترده ای را طبق آخرین متدها و استانداردهای اروپایی و مدرن و روز دنیا را ارایه دهند. ازجمله:

1. معرفی و ارایه اطلاعات دقیق و فنی محصولات جدید و دستاوردهای نوین در حوزه صنعت در و پنجره ساختمان به گروهها و مهندسان معماری، طراحان داخلی، گروههای همکار در صنعت درب و پنجره وغیره.

2. برآورد نیاز مشتریان و کارفرمایان محترم در راستای مهندسی درب و پنجره و نمای الومینیومی در تمام فرایند پروژه با به کار گیری جدیدترین نرم افزارهای تخصصی

3. بررسی و پیشنهاد سیستم مناسب با توجه به معیارهای کارفرما با توجه به پارامترهای متفاوتی همچون دید و منظر، کاربری، قیمت، محدودیت های زمانی و محدودیت های اجرایی

4. مشاوره و نظارت بر نحوه نصب و اجرای کامل جزئیات تایید شده و رعایت کلیه استانداردها در حین اجرا از جمله فعالیت های بخش فنی مهندسی در حین اجرا

5. تا پایان پذیرفتن پروژه، گروه فنی مهندسی گروه تا پایان کل پروژه به عنوان مشاور پاری رسان کارفرمایان محترم خواهد بود.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات در خصوص محصولات و خدمات با گروه تماس بگیرید. کارشناسان و مهندسان آماده ارایه راهنمایی و پاسخ به سوالات و نیازهای شما هستند.

گروه آرد ماشین  فرآیند بهبود پارسیان  پارس بلور  اسبدوانی ایران  فام گستر آرین  جامپیران  باطری 222  ارژن شیمی  شکرانه سلامت بین الملل  iranian dates  گروه آلومینوم صیادی زاده  لوبکات  تالار ماهان  تالار پارسین  پادیسان  سوارکاری تهران