جهت مشاوره رایگان با شماره ٤٤٩٠٩٠١٨ و ٠٢١ ٤٤٩٠٩٠١٧ تماس بگیرید
Skip Navigation Linksصفحه اول > محصولات > داربست آلومینیومی > داربست زودبست آلومینیومی فوق سبک و متحرک Altrex 3400

داربست زودبست آلومینیومی فوق سبک و متحرک Altrex 3400

داربست زودبست (برج یا برجک متحرک) فلزی آلومینیومی فوق سبک و فوق ایمن و متحرک آلترکس 3400 ، محصول بسیار ایمن برای استفاده در منزل، هتل، سوله، بیمارستان، فرودگاه، پمپ بنزین، مراکز تجاری و خدماتی و... مشاغل مختلف از جمله نصاب سقف و دیوارپوش، برق کار، لوله کش، نقاش، تزئینات داخلی و... میباشد. این برج یا برجک متحرک آلومینیومی حجمی بسیار کم قابل حمل و نقل دارد و در عین سادگی وکوچکی امکان دسترسی به ارتفاعهای بالا را میدهد. این محصول ساخت اروپا (کشور هلند) و با بالاترین کیفیت در پروفیل ویراق آلات متعلقه میباشد.

این داربست زودبست شامل 4 بخش مجزا است که روی 4 چرخ حرکت می کند. بخش A می تواند بسیار سریع آماده و بخش B (با دسترسی 3.80 متر، A+B) روی آن سوار و نصب می گردد.

بخش D با ىسترسي 7.80 متر روي ساير بخش ها نصب می گردد. این سازه به ویژه برای کارهای حرفه ای و نیمه حرفه ای صنعتی مناسب می باشد و به واسطه لولاهای مفصلی و کلیکی، بسیار ساده و سریع نصب می شود. به واسطه ابعاد 1.65 در 0.75 متر حجم بسیار کملی را اشغال نموده و به راحتی قابل حمل می باشد. بدین جهت در مصارف داخل و خارج ساختمان جهت انجام امور تعمیر ونگهداری با ایجاد دسترسی در ارتفاع، توجه مصرف کنندگان بسیاری را به خود جلب نموده است. مزایا:

1- قابلیت نصب در 15 دقیقه و فقط با چند کلیک توسط 2 نفر
2- ایمن ترین در دنیا با 5 سال گارانتی
3- بخش A به واسطه عرض 75 سانتی متری می تواند به راحتی از دربهای استاندارد عبور نماید و برای مصارف داخلی ساختمان مناسب است.
4- این سازه به واسطه داشتن بادبندهای جانبی می تواند به ازاء هر پلتفرم باری معادل 150 کیلوگرم را تحمل نماید.
5- برای ایمنی بالاتر تمامی چرخ های این سازه دارای قفل های دوبل است.

کلیپ ویدویی آشنایی با قابلیتها و آموزش داربست زودبست(برج متحرک) آلومینیومیAltrex3400 را در زیر ببینید:


بسته به داربست و ارتفاع عملیاتی مطلوب، چهار ماژول به شرح ذیل در دسترس می باشد:

• ماژول A: برای یک سکو به ارتفاع 1.0 متر و ارتفاع عملیاتی 3.0 متر
• ماژول (A+B): برای یک سکو به ارتفاع 1.8 متر و ارتفاع عملیاتی 3.8 متر (ماژول B را صرفا در ترکیب با ماژول A می توان مونتاژ نمود)
• ماژول (A+B+C): برای یک سکو به ارتفاع 3.8 متر و ارتفاع عملیاتی 5.8 متر (ماژول C را صرفا در ترکیب با ماژول های A و B می توان مونتاژ نمود)
• ماژول(A+B+C+D): برای یک سکو به ارتفاع 5.8 متر و ارتفاع عملیاتی 7.8 متر (ماژول D را صرفا در ترکیب با ماژول های A و B و C می توان مونتاژ نمود)
• ماژول A بدون مجموعه چرخ ها عرضه می شود (عرضه بصورت مجزا)
• پله های قاب ها مجهز به یک پروفیل ضد سرخوردگی است که امکان بالا رفتن ایمن از داربست را فراهم می کند.
• تمامی چهار چرخ (100 میلیمتر) مجهز به یک سامانه دوتایی ترمز برای تامین حداکثر ایمنی می باشد.
• مونتاژ ساده تثبیت کننده مثلثی بدلیل طراحی منحصر بفرد آن
• قلاب های تخته زیرپا امکان نصب سریع و ساده آنها را فراهم می کند.
• حداکثر بار (150kg/m2)
• قسمت اساس یک قاب تاشوی داربست می باشد (رجوع به داربست 3400)
• با قواعد ایمنی MOBILE SAFETY QR در زمینه سکوها به مظور دسترسی به راهنمای کاربری و ساخت و

داربست زودبست برج برجک فلزی آلومینیومی سبک متحرک قابل حمل ایمن مرتفع altrex 3400

چرخ داربست زودبست برج برجک متحرک نرده بام  زودبست برج متحرک بست داربستلولای زودبست برج متحرک

داربست زودبست برج برجک متحرک فلزی آلومینیومی سبک قابل حملداربست زودبست برج برجک متحرک فلزی آلومینیومی سبک قابل حملداربست زودبست برج برجک متحرک فلزی آلومینیومی سبک قابل حمل

برای آشنایی بیشتر با نحوه استفاده داربست آلومینیومی آلترکس راهنمای استفاده از این محصول را با کلیک برر روی این لینک مطالعه نمایید (فایل از نوع PDF)

داربست زودبست برج برجک متحرک فلزی آلومینیومی سبک قابل حملداربست زودبست برج برجک متحرک فلزی آلومینیومی سبک قابل حملداربست زودبست برج برجک متحرک فلزی آلومینیومی سبک قابل حمل
گروه آرد ماشین  فرآیند بهبود پارسیان  پارس بلور  اسبدوانی ایران  فام گستر آرین  جامپیران  باطری 222  ارژن شیمی  شکرانه سلامت بین الملل  iranian dates  گروه آلومینوم صیادی زاده  لوبکات  تالار ماهان  تالار پارسین  پادیسان  سوارکاری تهران